Teslimat

Sistemimize düşen siparişler, ürünlerin temininden sonra 24-48 saat içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir.

Siparişlerinizin gönderim süreci özenle takip edilmektedir. Siparişiniz sisteme düştükten sonra 2 (iki) aşamalı kontrolden sonra paketleme aşamasına geçmektedir.

Kargo firmasına teslim edilen sipariş 2-7 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu süre bulunduğunuz konuma ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

İade ve Değişim

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 14 iş günü içerisinde memnun kalmadığınız ürünü iade veya değişim talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan iade başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak iade ve değişiminizi 14 iş günü içerisinde tarafımıza ulaştırıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

İade ve değişim talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil kullanıcı hatası olarak görülecektir. Bu özeni göstererek değişim ve iade talebinde bulunabilirsiniz. Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade kapsamına girmektedir. İADE VE DEĞİŞİM DURUMLARINDA KARGO ÜCRETİ TAMAMEN MÜŞTERİYE AİTTİR. KARŞI ÖDEME İLE GÖNDERİLEN İADE VE DEĞİŞİM TALEPLERİ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.  Sadece tarafımızdan oluşan hatalardan dolayı yapılan değişim ve iade taleplerinin kargo ücretleri, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerine verilmek şartı ile tarafımıza aittir.

İade kabul edildikten sonra klimalik.com tarafından kartınıza ücret iadesi yapılır. İade ücretini hesabınızda görmeniz birkaç günü alabilir. Bu durum ise tamamen bankanızla ilgilidir. klimalik.com bu duruma müdahale edemez.

Taksitli bir ürünün iadesini yaptıysanız klimalik.com iade ücretini hesabınıza tamamen yatırır fakat bankanız bu iadeyi taksitli bir şekilde kartınıza geri ödeme yapar.

Dilerseniz çağrı merkezimizi arayıp yardım alabilirsiniz:

Çağrı Merkezi İletişim Hattı:

+90 (216) 429 60 77