Klima Aparatları

Klima Aparatı

klima hava yönlendiri aparatlar

Split Klima Aparatı Fonksiyonel

Klima Aparatı

Klima aparatı sağlık ve konforunuz için tasarlandı. Klima hava yönlendirme aparatı, satın aldıktan sonra kolay kurulumu ile klimanıza zarar vermez ve size maksimum konforu yaşatır.

Klima Hava Yönlendirici Aparat

Klima Hava Yönlendirici Aparat ürünlerinin kullanımı sıcak ve soğuk olan tüm alanlar için uygundur. Bilindiği üzere Türkiye ve bir çok Ülke de ofis içerisinde çalışma ortamları çağrı merkezi masa sisteminde bitişik veya birbirine yakın yapılmaktadır. Bu ortamların çoğu plaza ofislerde olduğundan havalandırma ile ilgili bir çok sistem kullanılmaktadır. Bu sistemler aşağıda listelenmiştir.

  • Merkezi sistem havalandırma
  • Kaset klima
  • Split klima
  • Menfez havalandırma
  • Slot anemostad Difüzör

Yukarıdaki sistemlerin kullanımı esnasında ortamda bulunan kişiler için bazı olumsuz durumlar meydana gelmektedir. Aynı ortamı paylaşan kişiler arasında çıkan en büyük anlaşmazlık, havalandırma sistemleri üzerinden ofise gelen havanın kendilerine gelmesidir. Havalandırma sistemi üzerinden gelen havanın kişiye direkt olarak temas etmesi beraberinde bir çok rahatsızlıklar getirmektedir. Bunlardan en yaygın olarak görünenleri Klima çarpması sonucunda meydana gelen bel ve boyun tutulmalarıdır. Bir diğer rahatsızlık ise baş ağrısıdır. Bu rahatsızlıklar klima kullanımı olan her ortamda mevcuttur.

Neden Klima Aparatı

Klima dan gelen havaya direkt maruz kalmak yukarıda bahsedildiği gibi sağlık konusunda bizleri olumsuz olarak etkilemektedir. Peki bunu nasıl önleyebiliriz.

Gürsel Reklam ve Tanıtım San. Tic. Ltd. Şti. firmamız havalandırma sistemi üzerindeki çalışmaları sonucunda bu konu hakkında bir fikir bularak ve bu fikir doğrultusunda Ar-Ge çalışmaları yaparak klima kullanımları olan alanlar için 2011 yılında klima aparatı geliştirmiştir. Geliştirilen klima aparatı tüm klima modellerine uyarlanmıştır.

Klima Aparatları

Split klima aparatı

kaset klima aparatı

Klima hava yönlendirici aparat

Kullanıcıların geri dönüşleri değerlendirilerek piyasa da kullanılan tüm havalandırma sistemleri için klima aparatları geliştirilmiştir. Bu klima aparatlarının en çok kullanılanları aşağıdaki gibidir.

Yukarıdaki belirtilen tüm aparatlar klima çarpmasını önleyerek oluşabilecek tüm rahatsızlıkları ortadan kaldırmaktadır.

Related Posts